O nás

Firma dáva priestor mladým, kreatívnym a moderným riešeniam, návrhom i realizáciám. Ideme s tempom doby, nárokov a požiadaviek našich klientov. Uprednostňujeme priamy kontakt s klientom, berieme do úvahy povahu a zameranie práce klienta. Snahou našej firmy je držať krok s dobou a preto u nás nájdete najmodernejšie zariadenia, ktoré obsluhujú ľudia s polygrafickým vzdelaním.

Od dodania podkladov a objednávky dokážeme Vašu zákazku vytlačiť v termínoch, ktoré Vás príjemne prekvapia. Pri digitálnej tlači je možné tlačiť výhodne aj pri nízkych objemoch tlače. Kvalita tlače s počtom vytlačených strán neklesá, ale zostáva stále rovnaká.

Využite možnosť grafického návrhu, tlače a distribúcie na jednom mieste. Naša firma poskytuje kompletné služby spojené s tlačou, prípravou a distribúciou tlačených materiálov priamo k Vašim zákazníkom. Využite naše služby a nechajte si vytlačiť letáky, poukážky, obálky, listy, pohľadnice, brožúry, prospekty, katalógy, vizitky, hlavičkové papiere.

Grafické návrhy (logá, vizitky, letáky, knihy, atď.), sú vykonávané pracovníkmi, ktorí majú polygrafické vzdelanie. Sú zárukou profesionálneho spracovania od začiatku až po koniec prác. Samozrejmosťou je vypracovanie a vyrobenie makiet. V oblasti grafiky máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Každej zákazke venujeme maximálnu pozornosť, pretože naša prax potvrdzuje dôležitosť designu. Design výrazne pomáha predaju či prezentácii služieb.BOKER SK s.r.o.
Kolónia 547/9, 905 01 Senica
mobil: 0903 442 801
mail: info@boker.sk

IČO: 47519584
DIČ: 2023927894

Otváracie hodiny:
Pon. - Pia.: 06:00 - 15:30 hod.
Sob. - Ned.: ZATVORENÉ


www.boker.sk, www.reklama.se, www.vyrobareklamy.se